verze pro tisk

Dýšina x PPubs

Střetli jsme se s Dýšinou na jejich hřišti. Na první dvojku nastoupil Pavel s Martinem, kteří bojovali tři sety, ale nakonec podlehli. Druhou dvojku jsem hrál já s Doldou. Dvojku jsme víceméně s přehledem vyhráli, protože Dolda podal excelentní výkon. Na první trojku nastoupil Milan, Pavel a Martin. Opět to vypadalo nadějně, ale zase kousek chyběl. Druhou trojku ve složení Honza, Dolda a já se nám podařilo vyhrát ve třech setech. Na třetí dvojku se postavil Honza a Milan, kteří první set s přehledem vyhráli. Ve druhém setu soupeř vystřídal a byl o poznání silněší. Honza dřel, jak kůň, ale poté s Milanem ukázali, jak se dá prohrát vyhraný druhý set. Ve třetím ovšem nezaváhali a soupeře rozdrtili. Tímto vítězstvím otočili průběh zápasu a za stavu 2:3 jsme nastoupili s Doldou a Honzou na další trojku. Trošku jsme se opět trápili, ale ve třetím setu nezaváhali a zvýšili na 2:4. V poslední trojce se Martinovi, Pavlovi a Milanovi nepodařilo vyhrát, protože se složili v třetím setu. Vítězství 3:5 jsem završil já a Dolda v pohodovém duchu i když to bylo z velké části rezignací soupeře, ale Dolda opět zářil tudíž tomu asi nemohlo být jinak. V každém případě Dýšiná hrála, jako každý rok dobře a my jsme si skvěle zahráli. Další zápas nás čeká až 7.9. 2011 se Stodem u nás doma...