5. zápas a 5. výhra!!!!!

[pátek, 24. květen 2013]

V pátém zápase jsme se utkali s domácím týmem Skvrňany B. Na toto derby se přišel podívat sám Velký Gaiger, který nám celý zápas také odpískal.

Na první dvojku jsem nastoupil já s Janem. Myslím si, že zde jsem nehrál špatně, resp. téměř bez chyb. Jano zkazil několik podání a celkově mi přišlo, že utkání podcenil. Ve druhém setě jsem měl za stavu 9:9 šanci, ale vyhodil jsem balón a bylo vykydáno (0:2).

Druhou dvojku odehrál Klepák s Doldou a soupeře lehce smetli 2:0.

První trojka já, Dolda a Jano...zde jsem začal hrát vpodstatě kulový. První set jsme padli. Druhý vyhráli, ale ve třetím jsem nebyl schopný dát bod a padli jsme 5:10.

Druhá trojka nezklamala a Klepák opět zářil i přes ne úplně ideální náhry dokázal zvítězit rozdílem třídy 2:0.

Třetí dvojka (Milan s Pavlem) se 1. set hledala , ale nakonec zvítězila 10:9 v prvním setu a druhý set již byl jasný. Výsledek 2:0

Asi nejhezčí zápas poskytla naše 2. trojka se soupeřovou 1. trojkou. Slovní pošťuchování smečařů nakonec nebylo naškodu a rozčilený Klepák ukázal svoje kvality opět v nejlepším světle. Výhra 2:0

Naše trojka (já, Jano, Dolda) zakončila zápas vítězstvím, ale to už byla malá útěcha za můj bezcenný výkon.