5. zápas a 5. výhra!!!!!

[pátek, 24. květen 2013]

V pátém zápase jsme se utkali s domácím týmem Skvrňany B. Na toto derby se přišel podívat sám Velký Gaiger, který nám celý zápas také odpískal.

Na první dvojku jsem nastoupil já s Janem. Myslím si, že zde jsem nehrál špatně, resp. téměř bez chyb. Jano zkazil několik podání a celkově mi přišlo, že utkání podcenil. Ve druhém setě jsem měl za stavu 9:9 šanci, ale vyhodil jsem balón a bylo vykydáno (0:2).

Druhou dvojku odehrál Klepák s Doldou a soupeře lehce smetli 2:0.

První trojka já, Dolda a Jano...zde jsem začal hrát vpodstatě kulový. První set jsme padli. Druhý vyhráli, ale ve třetím jsem nebyl schopný dát bod a padli jsme 5:10.

Druhá trojka nezklamala a Klepák opět zářil i přes ne úplně ideální náhry dokázal zvítězit rozdílem třídy 2:0.

Třetí dvojka (Milan s Pavlem) se 1. set hledala , ale nakonec zvítězila 10:9 v prvním setu a druhý set již byl jasný. Výsledek 2:0

Asi nejhezčí zápas poskytla naše 2. trojka se soupeřovou 1. trojkou. Slovní pošťuchování smečařů nakonec nebylo naškodu a rozčilený Klepák ukázal svoje kvality opět v nejlepším světle. Výhra 2:0

Naše trojka (já, Jano, Dolda) zakončila zápas vítězstvím, ale to už byla malá útěcha za můj bezcenný výkon.

Zdar...


vložil: Meko 13:27 [permalink] [comment]


4. zápas a 4. výhra!!!!

[čtvrtek, 16. květen 2013]

Po týdnu vydatných dešťů a téměř mrazu se konečně udělalo hezky. Slunce opalovalo naše, po zimě, svraštělé obličeje a teploměr ukazoval teploty vhodné pro lehké odění.

Na hřiště jsem dorazil autobusem, abych si mohl dát pivko. Tento den se to mělo stát, tento den jsme se měli utkat s bájným týmem Joint Symphony. Ještě před příchodem na hřiště mě přes nos praštila vůně BAGETY. Tým JS se již připravoval na zápas debatící v kruhu s BAGETOU. Jano se asi na zápas těšil ze všech nejvíc, protože již ukusoval ze své domácí BAGETY a pozoroval soupeře, nejspíš, aby z reakcí vyzjistil taktiku. Zpoza rohu náhle vyběhl Dolda a vytrhl Janovi BAGETU z ruky a s chutí se zakousl. To se nelíbilo Míše, protože prý dnes již dvě BAGETY měl a bude TLUSTEJ. Zbytek týmu dorazil o něco později v čele s Livařem. Livi je známý tím, že se nestydí přidat se k cizím a pod rouškou nezávazné konverzace z nic netušících pojídačů vyloudí kus BAGETY pro sebe. Ostatní to samozřejmě ví, a protože mají BAGETY též oblíbené drží se ho většinou jako klíšťata a doufají, že na ně taky něco zbyde. Za chvíli již stál Livař a smečka jeho nohsledů u soupeře a ládovali se jejich BAGETOU. Já BAGETY jako jediný nejím, protože jsou dle mého názoru nezdravé a tak jsem seděl opodál a říkal si, že BAGETY ke sportu nepatří. Škoda, že ten den nepřišel Honza, páč ten by mě jistě podpořil a zkrotil ty nenažrané supy, protože jim nebylo studno pojídat BAGETY dokonce i na sportovišti.

Nu zápas konečně začal. Mě to nešlo, asi jsem měl na rozdíl od ostatních hlad. Naštěstí mě podpořil Livi, který byl značně ZBAGETOVANÝ a tak nejlépe chápal myšlenkové pochody soupeře. Ostatní ukázali svou sílu a vše vyhráli. Zápas skončil 5:2 v náš prospěch a na oslavu vítězství si všichni dali jednu velkou BAGETU.


vložil: Meko 08:39 [permalink] [comment]


Třetí zápas a třetí výhra!!!

[středa, 8. květen 2013]

Třetí zápas se hrál u nás s Letnou A.

Hned po příjezdu jsem se dozvěděl, že Jano (trenér) si spletl hrací dny a nepřijede.

Takže provizorní sestavy jsme dali dohromady těsně před začátkem zápasu.

Na první dvojku nastoupil Pavel s Klepákem a jasně vyhráli. Druhou dvojku jsem hrál s Doldou. První set jsme se hledali a prohráli. Druhý set se nám podařilo jasně vyhrát a třetí set jsme se sesypali a padli.

Trojku hrál Klepák, Dolda a Honza a vyhráli.

Já, Pavel a Livi jsme nehráli špatně, ale já jsem nedával body. Zkoušeli jsme vše BLOK i ROHLÍK, ale padli jsme. Třetí dvojka Honza s Livim se překvapivě drželi avšak padli 2:1. Pak Klepákovo trojka srovnala na 3:3. Naše trojka zase prohrála 2:0, takže na zápasy 4:3. Pak Klepák s Pavlem srovnali na 4:4.

Nu a na závěr jsme s Doldou vcelku jasně vyhráli, i když...v druhém setě za stavu 7:3 Dolda prohlásil, že i to umí zkurvit a za stavu 8:7 mě prosil ať to skončím. Nakonec za stavu 9:8 jsem si došel pro příjem, který šel až moc na síť. Dolda běžel jak blázen, aby vše zachránil. Nohou se mu podařilo balón dostat přes síť, kde už ale stál přiravený blok, který vrátil míč na naší polovinu. Dolda padající vzad to dostal přímo do hlavy a nosem ukončil zápas bodem do prostoru, kde soupeř neměl šanci míč vybrat ááá....VÍTĚZSTVÍ...


vložil: Meko 17:16 [permalink] [comment]


2. Zápas sezóny a druhá výhra!!

[úterý, 30. duben 2013]

Na druhý zápas v sezóně jsme vyrazili do Stoda(u). Více...


vložil: Meko 23:21 [permalink] [comment]


V prvním zápase s Dýšinou jsme zvítězili 5:3. Více...


Začátek sezóny 2013 a první výhra!

vložil: Meko 19:14 [permalink] [comment]


Již dlouho nic!

[sobota, 25. srpen 2012]

Tak se stalo... nikdo ... ale jsme stále tu!!! Více...


Již dlouho nic!

vložil: Meko 02:39 [permalink] [comment]


Strana 1 z 4 | » | »»
1 | 2 | 3 | 4